The Social Dilemma (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Social Dilemma (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

The Social Dilemma (2020)

2394
 94 min    2020    HD     8.0

Një dokumentar që eksploron se sa të rrezikshme janë rrjetet sociale për njeriun. Nga ekspertë të teknologjisë që japin alarmin rreth krijimeve të tyre.