The Soloist (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Soloist (2009)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Soloist (2009)

8884
 137 min    2009    HD     6.7

Një gazetar i Los Anxhelos ndërsa kërkon një artikull të ri për gazetën, ai zbulon një gjeni muzikant të pastrehë të trajnuar nga Juilliard dhe përpiqet të përmirësojë situatën e tij.