The Soul Collector (2019) a.k.a 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Soul Collector (2019) a.k.a 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Soul Collector (2019) a.k.a 8

1003
 100 min    2019    HD     5.1

Një burrë në moshë, i destinuar të mbledhë shpirtra për përjetësinë, kërkon të shlyejë borxhin pasi ka blerë shpirtin e vajzës së tij.