The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)

1449
 91 min    2020    HD     6.2

Sfungjer Bobi dhe Patriku, shoku i tij më i mirë, nisin një mision për të shpëtuar kërmillin e rrëmbyer nga mbreti tekanjoz Poseidon. Gjatë udhëtimit të tyre, dyshja do të kalojë aventura të cilave, dy miqtë do të dinë t’u bëjnë ballë me karakterin e tyre kurajoz, por edhe naiv dhe me shumë humor...