The Spy (2019) a.k.a Spionen – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Spy (2019) a.k.a Spionen

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Spy (2019) a.k.a Spionen

4215
 110 min    2019    HD     6.0

Sonja Wigert është një divë dhe yll në Stokholm kur shpërthen Lufta e Dytë Botërore, ajo i tërheq vëmendjen oficerit nazist Josef Terboven. Ajo pastaj rekrutohet nga inteligjenca suedeze si spiune, por Terboven e bën atë të spiunojë suedezët.