The Superdeep (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Superdeep (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Superdeep (2020)

1247
 115 min    2020    Full HD     

Një ekip kërkimi zbret në pusin e shpimit më të thellë në botë, për të zbuluar se çfarë fshihet aty. Ajo çfarë ata zbulojnë, rrezikon ekzistencën e rracës njerëzore.