The Survivalist (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Survivalist (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


The Survivalist (2021)

1419
 91 min    2021    HD     

Një vit e gjysmë pas shkatërrimit të qyteteve për shkak të një shpërthimi viral, një ish agjent FBI-je detyrohet të mbrojë një vajzë të re imune ndaj sëmundjes, prej një udhëheqësi të rrezikshëm bande që i është vënë pas asaj.