The Swarm (2020) a.k.a La nuée – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Swarm (2020) a.k.a La nuée


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Swarm (2020) a.k.a La nuée

1165
 101 min    2020    HD     5.3

Biznesi i një nëne beqare në një fermë karkalecash nuk po shkon aq mirë. Ajo zbuloi rastësisht se gjaku i bën ata të lulëzojnë dhe bën çmos për të fshehur sekretin e saj.