The Sword in the Stone (1963) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Sword in the Stone (1963)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

The Sword in the Stone (1963)

877
 79 min    1963    HD     7.2

Një djalosh i varfër me emrin Artur mëson fuqinë e dashurisë, mirësisë, dijes dhe trimërisë me ndihmën e magjistarit Merlin, drejt rrugës për tu bërë mbreti më i dashur në historinë e Anglisë.