The Swordsman (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Swordsman (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

The Swordsman (2020)

2798
 101 min    2020    HD     6.7

Tae Yul një mjeshtër shpate në të tridhjetat e tij del për të gjetur vajzën e tij të vetme pas humbjes së shikimit në njërin sy. Min Seung Ho më i miri i shpatës në dinastinë Joseon zgjedh një jetë të thjeshtë pasi ka përceptuar natyrën kalimtare të pushtetit. Ndërsa Gurutai nga dinastia Qing aspiron të bëhet më i miri edhe në dinastinë Joseon.