The Theory of Everything (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Theory of Everything (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Theory of Everything (2014)

25211
 123 min    2014    HD     7.7

Filmi tregon jetën e fizikanit të shkëlqyer Stivën Hoking, dhe në veçanti romancën e tij me Xhejn Uajld, me të cilën ishte martuar dhe kishte tre fëmijë.