The Thing (1982) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Thing (1982)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Thing (1982)

15932
 109 minuta    1982    HD     8.2

Në një faqe kërkimi në antarktidë,zbulimi i një anieje aliene,sjell në një përplasje studentin Kate Lloyd dhe shkencëtarin Dr. Sander Halvorson…