The Ties (2020) a.k.a Lacci – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Ties (2020) a.k.a Lacci


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Ties (2020) a.k.a Lacci

1249
 100 min    2020    HD     5.4

Një familje e bukur napolitane e pozicionuar në vitet '80, kalon përmes një krize në çift, tradhtisë bashkëshortore, dilemave të mëdha filozofike dhe një udhëtimi në subkoshiencë për të gjetur rrugën e lumturisë në jetë.