The Toll (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Toll (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Toll (2021)

870
 80 min    2021    HD     5.2

Një taksist social dhe i çuditshëm dhe një pasagjere e lodhur, mundohen të arrijnë në destinacionin e tyre, ndërsa bien pre e një kërcënimi të mbinatyrshëm.