The Tomorrow War (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Tomorrow War (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Tomorrow War (2021)

1997
 140 min    2021    Full HD     6.7

Një njeri familjar rekrutohet për të luftuar një luftë të së ardhmes, ku fati i njerëzimit mbështetet në aftësinë e tij për t'u përballur me të kaluarën.