The Tourist (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Tourist (2010)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Tourist (2010)

26516
 103 min    2010    HD     6.0

Frank një turist i zakonshëm qe shkon ne Itali ne pushime për te shëruar një zemër e ti të thyer, pa pritmas takohet me Elisen një grua e jashtëzakonshme qe kalon me qellim ne rrugën e tij.