The Treasure Hunter (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Treasure Hunter (2009)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

The Treasure Hunter (2009)

1420
 105 min    2009    Full HD     

Një grup kirminelësh zbulojnë një hartë që të çon në një thesar antik. Kur ata gjurmojnë gardianin, ai i çon te Qiao Fei. Taniai ka radhën për të mbrojtur thesarin...