The Trial of the Chicago 7 (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Trial of the Chicago 7 (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

The Trial of the Chicago 7 (2020)

1902
 129 min    2020    HD     8.0

Historia e gjyqit të 7 personave që rëndohen nga akuza të ndryshme rreth kryengritjes në Kongresin Kombëtar Demokratik të vitit 1969 në Çikago.