The Trip to Greece (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Trip to Greece (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Trip to Greece (2020)

866
 103 min    2020    HD     6.6

Dy aktorë britanik nisin një rikrijim 6 ditorë të udhëtimit të Odiseut në Greqi, ku shikojnë bukuritë e vendit, mes mësimeve të historisë, humorit britanikë dhe problemeve të jetës së tyre.