The Truman Show (1998) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Truman Show (1998)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

The Truman Show (1998)

17735
 103 min    1998    HD     8.1

Ai është ylli i shfaqjes - por ai nuk e di. Jeta e Trumanit është e gjitha e sajuar... Vendi ku ai jeton është në fakt një studio e madhe me kamera të fshehura gjithandej, ndërsa të gjithë njerëzit rrotull tij janë aktorë që luajnë rolin e tyre në shfaqjen televizive më të famshme në botë: The Truman Show. Trumani mendon se është një njeri i zakonshëm, me një jetë të zakonshme, derisa një ditë zbulon gjithçka. Si do të reagojë?