The Tunnel (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Tunnel (2019)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Tunnel (2019)

1821
 105 min    2020    HD     6.1

Kur një kamion përplaset në një tunel në Norvegji në mes të një stuhie dëbore, është në duart e të mbijetuarve dhe të skuadrës së shpëtimit të sigurohen që dita të mos përfundojë në tragjedi.