The Untouchables (1987) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Untouchables (1987)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Untouchables (1987)

22512
 119 min    1987    HD     8.0

Agjenti federal Eliot Nes urdhëron kapjen e Al Kapone-es, për shkak të korrupsionit të shfrenuar ai mbledh vetë një ekip të vogël dhe del në terren.