The Vault (2021) a.k.a Way Down – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Vault (2021) a.k.a Way Down


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Vault (2021) a.k.a Way Down

5610
 118 min    2021    HD     6.4

Tom, një i diplomuar gjenial i inxhinierisë, i zgjohet interesi te Banka e Spanjës pasi mëson se një thesar legjendar do të depozitohet në kasafortën e bankës. Tom krijon një plan të përpiktë së bashku me tregtarin karizmatik të artit Walter për të hyrë në të.