The Vault (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Vault (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Vault (2021)

1868
 118 min    2021    HD     6.4

Tom, një i diplomuar gjenial i inxhinierisë, i zgjohet interesi te Banka e Spanjës pasi mëson se një thesar legjendar do të depozitohet në kasafortën e bankës. Tom krijon një plan të përpiktë së bashku me tregtarin karizmatik të artit Walter për të hyrë në të.