The Wannabe (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Wannabe (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Wannabe (2015)

7680
 90 minuta    2015    HD     

I fiksuar me kulturën mafioze dhe i dëshpëruar për t'u përshtatur, Tomasi përpiqet të fiksojë gjyqin ndaj Xhon Gotit në 1992. Ai beson se nëse plani ekzekutohet, ai do të vihen në qendër të asaj që ai idealizon. Por komploti dështon dhe në këtë histori përfshihen njerëz dhe ngjarje të vërteta me fantazinë.