The Warning (2018) a.k.a El aviso – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Warning (2018) a.k.a El aviso


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Warning (2018) a.k.a El aviso

7381
 92 min    2018    HD     5.9

Nikoja merr një letër kërcënuese dhe tashmë jeta e tij është në rrezik. Mesa duket askush nuk e beson, përveç një njeriu që ai nuk e njeh.