The Water Man (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Water Man (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Water Man (2020)

1864
 91 min    2020    Full HD     

Një djalosh i vogël niset në një mision për të shpëtuar mamanë e tij të sëmurë duke kërkuar një figurë mistike të quajtur Njeriu i Ujit, i cili mund t'i garantojë pavdekshmërinë.