The Wedding Unplanner (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Wedding Unplanner (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Wedding Unplanner (2020)

1002
 110 min    2020    HD     5.7

Kur zbulon kartëvizitën e një planifikuese dasmash, Aleksia menjëherë i thotë, "PO" Karlosit pa e ditur se ajo i përket vajzës me të cilën e ka tradhtuar. Dhëndri tani është bllokuar midis nuses dhe të dashurës së tij, e cila është përgjegjëse për martesën e tij të padëshiruar.