The White Tiger (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The White Tiger (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The White Tiger (2021)

3478
 125 min    2021    Full HD     7.2

Një shofer ambicioz indian përdor zgjuarsinë dhe dinakërinë e tij për të shpëtuar nga varfëria dhe për t'u ngjitur në majë.