The Winter Lake (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Winter Lake (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Winter Lake (2020)

1025
 92 min    2020    HD     5.0

Një djalosh i ri shpërngulet me mamanë e tij në shtëpinë e vjetër të familjes së saj për t’iu larguar telasheve të mëparshme, por pavarësisht dëshirës për një fillim të ri, takimi dhe miqësia me fqinjët e rinj sjell probleme akoma edhe më të ndërlikuara në jetët e tyre.