The Witches (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Witches (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Witches (2020)

10087
 106 min    2020    HD     5.3

Bazuar në librin klasik të Roald Dahl “Shtrigat”, historia tregon përrallën e frikshme, qesharake dhe imagjinare të një djaloshi 7 vjeçar i cili takohet me disa shtriga në jetën e vërtetë!