The Woman in the Window (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Woman in the Window (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Woman in the Window (2021)

1247
 100 min    2021    Full HD     

Një grua agrofobike, që jeton vetëm në Nju Jork fillon të spiunojë fqinjët e saj të rinj, për të dëshmuar një akt dhune shqetësues.