The Woman (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Woman (2011)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Woman (2011)

11154
 101 min    2011    HD     6.1

Kur një avokat i suksesshëm kap vendin dhe përpjekjet për të "shtrënguar" atë, një anëtar tjeter i fundit i mbetur si një klan idhunshëm  vendos jetën e familjes së tij në rrezik.