The World We Make (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The World We Make (2019)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


The World We Make (2019)

900
 108 min    2019    HD     5.2

Një tragjedi dhe dëshira për të realizuar ëndrrat e tyre bashkon dy të rinj, të cilët përpiqen të tejkalojnë vështirësitë e jetës dhe të gjejnë rrugën e tyre në botë.