The Yinyang Master (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Yinyang Master (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Yinyang Master (2021)

600
 113 min    2021    HD     6.1

Një udhëtim mes botës së demonëve dhe njerëzve, para se dy botët të ndaheshin dhe të bëhej lufta vendimtare.