There's No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene

7458
 105 min    2018    HD     6.1

Një familje e madhe, të afërm që takohen shpesh e të tjerë më rrallë, mblidhen të gjithë për të festuar përvjetorin e 50-të të martesës së gjyshe Albës me gjysh Pietron në një vilë madhështore, në ishullin ku ata jetojnë. Për shkak të motit të keq ngelen të bllokuar në ishull dhe dëshira për të ndenjur me njëri-tjetrin fillon të zbehet.