The Three Musketeers (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Three Musketeers (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Three Musketeers (2011)

14987
 110 min    2011    HD     5.7

Djaloshi i ri gjaknxehtë Dartanjan bashkohet me tre muskëtjerë të papunë, në këtë ribërje të historisë së Alexandre Dumas. Ata duhet të ndalojnë Rishilaun djallëzor dhe të përballen me Bakingamin si edhe tradhtaren Miledin.