Thunder Force (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Thunder Force (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Thunder Force (2021)

1946
 106 min    2021    Full HD     

Në një botë ku të këqijtë janë të zakonshëm, dy mikesha të mirë fëmijërie ribashkohen pasi njëra krijon një trajtim, që u jep atyre fuqi, për të mbrojtur qytetin e tyre.