Tides (2021) a.k.a The Colony – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tides (2021) a.k.a The Colony


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Tides (2021) a.k.a The Colony

932
 104 min    2021    Full HD     

Në një të ardhme jo shumë të largët, pas një katastrofe globale që ka zhdukur pothuajse të gjithë njerëzimin në Tokë, një astronaute nga Kolonia Hapësinore Kepler duhet të marrë një vendim që do të vulosë fatin e njerëzve në të dy planetët.