Tiki Taka (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tiki Taka (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Tiki Taka (2020)

3887
 104 min    2020    HD     8.4

Një shtetas afrikan, Keleçi, shkon në Indi me një top futbolli të mbushur me lëndë narkotike për t'ia dorëzuar trafikantit të drogës PK. Gjatë rrugës ai njihet me mashtruesin Raxhu, i cili mundohet ta ndihmojë atë sipas mënyrës së vet, duke e prezantuar para qytetarëve si një futbollist me famë.