Together Together (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Together Together (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Together Together (2021)

974
 90 min    2021    HD     6.5

Kur një vajzë e re bëhet nënë zëvendësuese për një burrë rreth të 40-ave, këta dy të huaj kuptojnë se kjo marrëdhënie e papritur do të sfidojë perceptimet e tyre për lidhjen, kufijtë dhe veçoritë e dashurisë