Tolo Tolo (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tolo Tolo (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

Tolo Tolo (2020)

1439
 90 min    2020    Full HD     5.9

Biznesmeni Keko Zalone përfundon në Afrikë pas një biznesi të dështuar. Aty ai bën "udhëtimin e madh" dhe përballet me vështirësitë e emigrantëve.