Top Gun: Maverick (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Top Gun: Maverick (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Top Gun: Maverick (2020)

8143
        HD     

Pas më shumë se 30 vjet shërbimi si një nga pilotët më të mirë të Marinës, Pete Mitchell kthehet aty ku e ka vendin, duke shtyrë limitet si pilot testues dhe duke i bërë ballë çdo avancim teknologjie që e vë në sprovë... Del në kinema në datën: 25 Qershor, 2020