Top Secret! (1984) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Top Secret! (1984)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Top Secret! (1984)

423
 90 min    1984    Full HD     7.2

Niku, një këngëtar rok & roll-i amerikan, bie në dashuri me Hilarin, një heroinë e bukur dhe e ndihmon t'i shpëtojë të atin.