Torbaaz (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Torbaaz (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Torbaaz (2020)

774
 131 min    2020    HD     7.0

Një burrë përpiqet të kalojë tragjedinë e tij duke mbështetur disa fëmijë të kampeve refugjate për të luajtur lojën kriket.