Toy Story 4 (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Toy Story 4 (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Toy Story 4 (2019)

18090
 100 min    2019    HD     8.1

Kur një lodër e re e quajtur "Piruni" bashkohet me Udin dhe bandën, miqtë e vjetër dhe të rinj zbulojnë se sa e madhe mund të jetë bota për një lodër gjatë një udhëtimi plot aventura.