Train to Busan 2: Peninsula (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Train to Busan 2: Peninsula (2020)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Train to Busan 2: Peninsula (2020)

2286
 116 min    2020    Full HD     5.7

Ndërsa një virus që i kthen njerëzit në Zombie shpërthen në Korenë e Jugut, pasagjerët luftojnë të mbijetojnë në trenin nga Seuli në Busan.