Training Day (2001) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Training Day (2001)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Training Day (2001)

26450
 122 min    2001    HD     7.7

Training Day (Dita e provës) : Në ditën e parë të punës si oficer i antidrogës në Los Anxheles, një polic i ri duhet të trajnohet në terren me një detektiv i cili s’është ai që duket.