Transference (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Transference (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Transference (2020)

4332
 88 min    2020    HD     

Xhoshua duhet të mbrojë motrën e tij binjake Eman që ka aftësi të mbinatyrshme dhe ta mbajë të fshehtë nga një agjent sekret që e kërkon për një program të fshehtë qeveritar.