Travis Scott: Look Mom I Can Fly (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Travis Scott: Look Mom I Can Fly (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Travis Scott: Look Mom I Can Fly (2019)

7499
 84 min    2019    HD     6.4

Rritja e yllit të rrepit Trevis Skot, fokusuar në periudhën e publikimit të "Botës Astro" (Astroworld është albumi i tretë dhe shumë i suksesshëm nga rreperi dhe producenti Amerikan Trevis Skot. Publikuar në 3 Gusht 2018 nga Cactus Jack Records, Epic Records, dhe Grand Hustle Records.)